DEBRİYAJ ONARIMI

Bazı durumlarda alternatif ve daha ekonomik bir çözüm olarak debriyaj ve fren onarımı, tadilatı ve yenilemesi hizmetleri de önermekteyiz.

Herhangi bir parçanın yenilenmesi karşılığı talep ettiğimiz ücreti hesaplayabilmek için parçayı görmemiz, aşınma seviyesini belirlememiz ve onarım için gerekli süreyi tespit etmemiz gerekmektedir.

Tadilat süresi parçanın türüne ve aşınma seviyesine göre değişebilmektedir.

 

Teklif taleplerinizi direkt olarak şuraya gönderiniz:

sale@machine-clutch.com

sprzegla

 

Repair parts and clutches for radiall drills, vertical boring mills, horizontal boring mills, lathes: Poreba, Heckert, Haco-Fat (Polamco), AVIA, ZM Tarnow, CHOFUM Chocianow, Mechanicy Pruszkow, Ponar, DEFUM, HCP Cegielski, FAMOT, Jafo, Jotes, Rafamet

© 2014 MultiMasz sp. z o.o. sp. k. All rights reserved.
All materials posted on www.multimasz.pl are protected by copyright. All rights reserved. Copyright belongs only to company MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. It is prohibited to copy any content and images, the same as placement of references to the site in a way that makes difficult or impossible to know the source of the materials. Any infringement of copyright shall be subject to the sanctions provided for in the Penal Code and the Law on Copyright and Related Rights.
DİL


ÜRÜNLERİMİZ