MultiMasz işleme makinası üretimi alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahip olan bağımsız bir özel şirkettir. Ürün yelpazemizde Avrupa menşeli (Polonya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Rusya) işleme makineleri için yedek parça ve aksesuarlar bulunmaktadır.

Amacımız, makineler için elektromanyetik, hidrolik ve mekanik debriyaj ve fren sistemleri satışı gerçekleştiren dünyanın önde gelen satıcılarından biri haline gelmektir.

Depomuzda hali hazırda müşterilerimiz için hazırlanan ve kontrol edilen 50 000 debriyaj ve fren sistemi bulunmaktadır. En iyi markalarımız: Ema Dessau, HCP Cegielski, Telcomec, Binder Magnete, Ema Elfa, Heid, Fumo, Psp Pohony, Ortlinghaus, ZF, Stromag, Telcomec.

Debriyaj ve fren satışı haricinde:

 • Bunların bakımları, tamiratları ve yenilenmeleri işlerini yapıyoruz
 • Üretimi artık yapılmayan sistemler yerine uygun alternatifler buluyoruz
 • Eski tip sistemler için modern çözümler üretiyoruz

Tedarik edilen ürünler ve hizmetler:

 • Elektromanyetik debriyaj ve frenler
 • Mekanik debriyaj ve frenler
 • Hidrolik debriyajlar
 • Debriyaj yedek parçaları (kaldıraçlar, tahrikler, bobinler, fırçalar, kuru ve ıslak çalışma için fırça tutucu takımları)
 • İkinci el debriyaj tamiri ve tadilatı

Stoğumuzda işleme makineleri yedek parçaları, aksesuarları ve ekipmanlarının da bulunduğunu belirtmekte fayda vardır. Müşterilerin temin ettiği çizimlere uygun makine parçaları üretebiliriz ya da eski parçaları tamir edebiliriz.

Bizimle işbirliği yapmayı seçerek aşağıdakileri elde edersiniz:

 • Güvenilir ve profesyonel bir iş partneri
 • Kalite ve uygun fiyat / esnek fiyat garantisi
 • Door-to-door teslimat
 • Gönderilmeden önce özenle kontrol edilen ürünler
 • Her ürün ayrıntılı bir teknik kontrolden geçirilir
 • Teknik ekibimizin profesyonel desteği
 • Müşterilerimizle, teklif talebi alındığı andan siparişin gerçekleştirilmesi aşamasına kadar şeffaf ve istikrarlı bir şekilde çalışıyoruz

MULTIMASZ tarafından temin edilen hizmetlerin tamamıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın:

www.multimasz.pl

veya bizimle telefon aracılığıyla direkt bağlantıya geçin sizlere yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız

Bizi arayın +48 62 79 15 131

Debriyaj ve fren seçiminde gerekli debriyajların türünün tam olarak bilinmesine gerek yoktur. Fotoğrafları ve ölçüleri belirtmeniz yeterlidir. Bu sayede teknisyenlerimiz uygun ürünü belirleyebilirler.

 

Şirketimiz Polonya, Almanya, Bulgaristan, Rusya, Romanya ve Çek Cumhuriyeti menşeli ve aşağıdaki dünyaca ünlü üreticilere ait işleme makinelerinin çoğu için debriyaj ve fren sistemlerini satışa sunmaktadır:
Avia, Andrychow, Chofum, Famot, FAT, Wafum, Ponar Tarnow, Polamco, Poreba, Rafamet Sacem, ZMT Tarnow, AFM Defum, HCP Cegielski, Jotes, Mechanicy Pruszkow, Jafo Jarocin, TOS, SkodaTitan International, TornosUnitech, Union, ZMM Sliven, Cugir, Csepel, CKD Blansko, MAS, Kolomna, Stanko, Stankoimport, Ryzan, Sedin, Strojimport, Deckel, Fritz Werner, Heckert, Heid, Heckert, Heyligenstaedt, Hegenscheid, Huron, Waldrich Coburg, Waldrich Siegen, Weiler, Weipert, Wohlenberg, Wotan, WMW, Vöest, VDF Boehringer, Scharmann, Schiess, Schiess Froriep, Acme Gridley, Asquith, Blanchard, Collet & Engelhard, Cerruti, Churchill, Cincinnati, Clovis, Colchester, Correa, Donini, Dörries, Drop & Rein, Favretto, Froriep, Fellows, Gildemeister, Gidding & Lewis, WMW Kearns Richards, Lorenz, Liebherr, Maho, Mattison, Niles, Oerlikon, Pittler, Pfauter, Safop, Saro, Umaro

ÜRÜNLERİMİZ:
Clutch Plates / Textile Clutches Brakes / Multi-Disc Electromagnetic Clutches /   Multi-Disc Electromagnetic Brakes / Friction Segments & Brake Linings / Brake Counter Plates / Clutch Plates Steel & Sintered / Electromagnetic Clutches / Single Disc Electromagnetic Clutches / Wet Type Electromagnetic Clutches / Toothed Clutches / Shaft Mounted Clutches / Shaft Mounted Electromagnetic Clutches / Single Disc Clutch / Multiple Disc Clutches / Mechanical Clutches / Industrial Clutches / Machine Clutches / Electromagnetic Brakes / Single Disc Electromagnetic Brakes / Single Disc Clutches & Brakes / Multi Disc Clutches & Brakes / Single Disc Brake / Multiple Disc Brake / Brake Discs / Brake Lining Rolls / Brake Pads /  Friction Block / Friction Sintered Pads / Discs & Rings / Friction Steel Plates / Friction Plates Sintered Bronze / Telescopic Brushes For Electromagnetic Clutches / Current Supply Brush / Industrial Brushes / Transmission Friction Plates / Brake Plates / Brake Friction Plates / Hydraulic clutches and brakes

© 2014 MultiMasz sp. z o.o. sp. k. All rights reserved.

All materials posted on www.debriyaj-fren.com are protected by copyright. All rights reserved. Copyright belongs only to company MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. It is prohibited to copy any content and images, the same as placement of references to the site in a way that makes difficult or impossible to know the source of the materials. Any infringement of copyright shall be subject to the sanctions provided for in the Penal Code and the Law on Copyright and Related Rights.
DİL


ÜRÜNLERİMİZ